Rhode Island

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Rhode Island

Nieruchomość na sprzedaż w Rhode Island

Rhode Island znajduje się w regionie Nowej Anglii, a jej stolicą jest Providence.

Graniczy z północą i wschodem z Massachusetts, na zachodzie z Connecticut i na południu z Rhode Island Sound i Oceanem Atlantyckim.

Średnia wartość nieruchomości na sprzedaż w Rhode Island wzrosła o 8,5% w ciągu ostatniego roku i oczekuje się, że wzrośnie o 7,2% do przyszłego roku.

Rhode Island jest bardzo popularna wśród mieszkańców sąsiednich stanów. Zabytkowy Newport, położony na wyspie Aquidneck w pięknej Zatoce Narragansett, słynie z okazałych rezydencji zbudowanych w XIX wieku jako "letnie domki" przez Vanderbilt, Astor i inne bogate przemysłowe rodziny na północnym wschodzie.

Providence słynie również z tego, że posiada największą liczbę sklepów z pączkami w Stanach Zjednoczonych, w tym ponad 50 punktów Dunkin Donuts w całym mieście.

Rhode Island to małe państwo, które boryka się z pewną dynamiką rynkową, taką jak dynamicznie rozwijające się rynki metropolitalne, takie jak Boston i Nowy Jork. Podczas gdy sprzedaż nieruchomości na sprzedaż w Rhode Island wzrosła po raz piąty z rzędu w 2017 r., Przy średnim wzroście o 6%, pozostaje duży niedobór zapasów.

Rynek nieruchomości w Rhode Island charakteryzuje się brakiem dostępności gospodarczej i wyższym popytem niż podażą. Nieruchomości na koszty sprzedaży w Rhode Island są 4,1 razy wyższe niż średni dochód, a są tylko 3,6 razy wyższe na poziomie krajowym.

5 najlepszych miejsc do kupienia nieruchomości na sprzedaż w Rhode Island z najlepszymi stawkami dla domu to:

Ashaway, która jest bezludną wioską w mieście Hopkinton. Społeczność jest domem dla doskonałych szkół.

Hope Valley to wioska w mieście Hopkinton.

Greenville to wieś w mieście Smithfield, część obszaru metropolitalnego Providence, bardzo interesujące miejsce, w którym szukasz nieruchomości na sprzedaż w Rhode Island.
Kingston to wieś na południu Kingstown, i jest jedną z najszybciej rozwijających się społeczności w stanie i Westerly, która jest wspólnotą nabrzeżną na południowym wybrzeżu Rhode Island.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 3142

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), Rhode Island, Providence, Providence, Providence

7,843,180.69PLN
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

418 m²
NIERUCHOMOŚCI WATERFRONT magnificant HOME
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB